Lubicie wspólne, rodzinne gotowanie?

Lubicie wspólne, rodzinne gotowanie?

Już 26 maja czyli w Dzień Matki, spotykamy się wraz z Pascal Brodnicki oraz Agnieszka Mielczarek, aby świętować i pysznie gotować. Odwiedźcie wybitnych kucharzy i weźcie udział w pokazach kulinarnych, degustacjach oraz wyjątkowych konkursach. Zapraszamy na targi Warsaw Food Expo 2018 w Ptak Warsaw Expo, w dniach 24-26 maja.

Kup bilet i weź udział w wielu kulinarnych atrakcjach i KUP BILET

Bilet wstępu na Międzynarodowe Targi Żywności Warsaw Food Expo 2018 upoważnia do wstępu na wszystkie wydarzenia odbywające się podczas Targów.

💚Sprawdź co na Ciebie czeka – PROGRAM WYDARZEŃ

Pascal Brodnicki

Uczył się gotować we francuskich szkołach gastronomicznych. Pracował w wielu restauracjach (m.in. Chelsea Hotel w Nowym Jorku i Les Pyrénées we Francji).

Obecnie mieszka w Polsce. Od wiosny 2004 roku do grudnia 2009 roku prowadził w TVN program kulinarny Pascal: Po prostu gotuj!. Wiosną 2005 roku nadawany był również program Pascal Express, w którym przedstawiano przepis na jedno danie. W międzyczasie, od listopada 2005 roku do połowy 2006 roku, Brodnicki występował w kampanii reklamowej Knorr pod tytułem Kulinarny Świat według Knorr. Od kwietnia 2012 roku do wiosny 2014 roku prowadził program Smakuj świat z Pascalem (najpierw na TVN Style, a w wakacje 2012 roku również w TVN). Od sierpnia 2012 roku do sierpnia 2015 roku występował w kampanii reklamowej sieci sklepów Lidl z Karolem Okrasą pod nazwą Pascal kontra Okrasa. Od maja 2016 roku prowadzi swój kulinarny kanał w serwisie YouTube, w którym prezentuje przepisy i triki kulinarne. Od 7 września do 23 listopada tego samego roku brał udział w pierwszej edycji programu Azja Express, emitowanego w stacji TVN. Jego partnerem w programie był Paweł Dobrzański, z którym zajął ostatecznie czwarte miejsce, odpadając w półfinale.

Agnieszka Mielczarek

Jest dyplomowanym Coachem Żywieniowym, dietetykiem i autorką książek: „Dobre życie”, „Jak schudnąć po 40”, „5 lat młodsza w 5 tygodni”, „Detoks dla opornych”. Kocha kuchnię oraz kocha gotować, ale zdrowo i tak by posiłki były pokarmem nie tylko dla ciała ale i duszy. Prowadzi blog www.agnieszkamielczarek.pl, gdzie publikuje przepisy i porady dietetyczne.

2018-05-15T13:42:14+00:00 15/05/2018|