Lista wystawców I edycji targów

Lista wystawców I edycji targów 2017-09-28T15:09:21+00:00
Lp Lista firm, które zgłosiły swoje uczestnictwo: Numer stoiska
1 ACTIV Sp. z o.o. B3
2 A&M Snails A27
3 Agencja Nieruchomości Rolnych A1
4 Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa A1
5 Agencja Rynku Rolnego A1
6 Agnieszka Piętka C25
7 Agnieszka Wojnecka C22
8 Agronomik Polska Sp. z o.o. / Winnica Saint Vincent B62
9 Akademia Kelnerska Grzegorza Górnika C20
10 ALCO Witold Czwarno B55
11 Ambasada Bułgarii B77
12 Ambasada Czarnogóry B76
13 Ambasada Litwy B87
14 Ambasada Meksyku C29
15 Ambasada Słowacji B84
16 Ambasada Słowenii B81
17 AMKEZ C10
18 AMP-DG – EKOFLORKA A1e
19 Antoja B17
20 APIS LUBLIN A1b
21 Apis Vita B81
22 Aqvital Mineral Water C7
23 Atlantika B17
24 Aurora Garden B17
25 Bacówka Dursztyn A1a
26 Balkan Direction B34/ B49
27 Bartnik Sądecki B53e
28 BARTNIK ŻUROMIŃSKI C25
29 bbQueen B17
30 Bielec C9
31 BIOKurier.pl
32 BIOLAND Sp. z o.o. / EKOLANDIA B39
33 Bionigree B17
34 BIOPOLSKA A1h
35 Bio-Sekwestracja CO2 Sp. z o.o. A26
36 Birštono mineraliniai vandenys B87
37 Bock Borászat Kft. C7
38 Bonbonier Chocolate Ltd. C7
39 Browar Dwórost C9
40 Browar Nepomucen sp. z o.o. C27
41 Browar słodowy dwór Adam Falkowski C9
42 Browar.biz
43 Bryza B26
44 Centrum Szkolenia Barmanów Jerzy Czapla C4
45 Polskie Centrum Św. Hildegardy dr Alfreda Walkowska C8
46 Chateau GRAND BARI B84
47 Coffee Republic Sp. z o.o. B83a
48 Collagen B27
49 Cukiernia „Smak” B53c
50 Cukiernia Maria Siej C13/ B82
51 Cukiernia Zaniewicz-Allnet Sp. z o.o. C25
52 Czesław Maszczyk C10
53 Datmar Data B18
54 Deli Susz B7
55 Dione B87
56 Dolio Vini B75
57 Domeniul Bogdan SA B71
58 Domowe Senatorium Zimnoch Spółka Jawna B57
59 Dora Metal C15/ A7
60 Dorato C20
61 DOTI SJ A1m
62 Dveri Pax B75
63 ECO – CLEAN JANUSZ MALANOWICZ A23
64 EKO NA SZEROKIM C25
65 EKO-NATURA S.C. A.Dadusz, P.Oleszczak B21
66 Elwa Spółka Jawna B37
67 Eterno B15d
68 Eurocaf Tuberga Caffe Włochy B86
69 Euromax Rokicki Krzysztof C30
70 F.H.U. Biogrim Grzegorz Maryniowski C8
71 Fabryka Cukierków Pszczółka C12
72 FARMA ŚWIĘTOKRZYSKA A1i
73 Feniks Sp. z o.o. B9
74 FiM Consulting Sp z o.o. Sala Konferencyjna nr 2
75 Fit Day sp. z o.o. B51
76 Florpak Sp. z o.o. B32
77 Folkstar B45
78 Folwark A15
79 Food Job A17
80 Foodfakty.pl C3
81 Fundacja 150 Lat KGW A2
82 Fundacja Klubu Szefów Kuchni C1
83 Fundacja Śwętokrzyskie Winnice B60
84 Gama – Tech Leszek Marek Krześniak C25
85 Gastro Magic C23
86 Gilan Trading Kft. C7
87 GJ-GACJANA JANUSZ GACA C8
88 Gmina Białaczów C6
89 Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska” w Szadku B14/ C10
90 Gospodarstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe „Kowalski” Krzysztof Kowalski C25
91 Gospodarstwo Rolne Wioletty i Dariusza Marcinowskich C25
92 GOŚCINIEC GOŹDZIEJEWSKI C25
93 GREEN FOOD B42
94 Guttvodka.pl C8
95 Györök Kft. C7
96 Handlopak Rafał Giza B25
97 HEMP CENTER Sp. z o.o. B41
98 Herbatea C7
99 Holistic Polska B40
100 Hurt i Detal C3
101 I.D.C Polonia B85
102 IDS Borjomi Europe B65
103 IGT A7/ B46
104 IJHARS A1
105 Jakubbiosad B33
106 JOY DAY – LIVING FOOD A1n
107 Junakor Sp. z o.o. B16
108 Kaptan Food sp. z o.o. A21
109 Kawa Sp. z o.o B52
110 Klet Brda B81
111 Klub Szefów Kuchni C1
112 Kompleks „Pro Bios” Jarosław Jochemczak C8
113 Korab Garden B15e
114 Koree C24
115 KOWAL Aleksandra Kowalska C10
116 Krajowa Rada Izb Rolniczych B10
117 KRAUTEX B82
118 KRUCJATA SMAKIEM Kacper Janicki C10
119 KRUS A1
120 Kuchnia Pana Czapli A18
121 La-Sad Trade Sp. z o.o. B4
122 Legucin Arkadiusz Legucki C25
123 LENA LUX Owoce Suszone z całego świata B56
124 LGD Dunajec Biała A1d
125 Lifewellnes Sp. z o.o. B24
126 Lukšių pieninė B87
127 Łyczek Herbaty C28
128 Łysoń B17
129 M Novomax D B84
130 Magazyn WINO B64
131 Makarony Polskie S.A. B7
132 MALWA FOOD COMPANY Sp. z o. o. C25
133 Mane Union Trading – Trunki Armenii B74
134 Manufaktura Agnieszka Żarek C25
135 Manufaktura Krzysztof Malinowski B43
136 MARCIN Marcin Krasnodębski – KOMODO B44
137 Marek Kaczorowski PIWOMAR – BROWAR KOREB C10
138 MARFRUTS Martyna Stępień B54
139 Martmar B89
140 Mazowieckie Obwarzani Odrzywolskie Jana Jan Bińkowski C25
141 Mészáros Borház Ltd. C7
142 MICRO FOOD S.A. A1k
143 Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi A1
144 Ministry of Agriculture, Forestry and Food of the Republic of Slovenia B81
145 Mintanine B36
146 Miodosytnia Podlaska Dawid Olesiuk C9
147 Miody Domańskich B17
148 Mirelite Mirsa Kft. C7
149 Mir-lek B15c
150 Mlekovita B83
151 Mlinotest B81
152 MNKH Hungarian National Trading House Cls C7
153 Modernova (Mini Pani) Kft. C7
154 Mojo Picón B89
155 MOYA MACHA A1l
156 Nagyrédei Szőlők” Kft. C7
157 NALEWKARNIA LONGINUS R.DZILINSKI, RAFAŁ DZILIŃSKI C25
158 NALEWKI STAROPOLSKIE KAROL MAJEWSKI I WSPÓŁNICY Sp. z o.o. C25
159 NATURAL BEE B29
160 NATURIA S.C. A1f
161 NewsGastro C23
162 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Szefów Kuchni i Cukierni C16
163 OKRĘGOWA SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA GRODZISK MAZOWIECKI C25
164 Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Głuchowie C10
165 Oktan Energy-Wina B73
166 Old Polish Vodka Sp. Z o.o. C9
167 OLEJ KESLERA FRANCISZEK KESLER C25
168 Oleje Sosta B22
169 Olejowy Raj Kamila Zubrycka-Sobolewska C9
170 Olvita.pl C8
171 Organic House Sp. z o.o. B30
172 Orzeszek Sp. z o.o. B12
173 Ostorosbor Zrt C7
174 P.H.P. „Tradycyjne Jadło” A19
175 P.P.H. Tabit Sp. z o. o. C25
176 P.P.U.H Stelmański C25
177 Pachniczówka Sp. z o.o. C25
178 Pasieka „Złote Ule” A5a
179 Pasieka Akacjowa B13
180 PASIEKA FUJARSKICH A1g
181 PH ROYAL A1o
182 Piekarnia Kurpiowska Serafin C25
183 Piekarnia Ratuszowa „Radzikowscy” s.c. C25
184 Piekarnia Tadeusz Białobrzeski B38
185 PIORIN A1
186 Podlaska Chata B80
187 POLONIAK A1j
188 Polska Ekologia B15b
189 Polska Izba Produktu Regionalnego i Lokalnego
190 Polska Róża Ernest Michalski Sp. z o.o. B6
191 Polski Związek Zrzeszeń Hodowców i Producentów Drobiu A10
192 Polskie Stowarzyszenie Producentów Oleju C18
193 Polskie Towarzystwo Rybackie A22
194 Polsko-Rumuńska Izba Przemysłowa- Handlowa B69
195 Portal Pszczelarski B17
196 Poznaj Smak Gruzji B66
197 PPH „Ewa-Bis” Sp. z o.o. B48
198 PPH KLIMEKO BOGUSŁAW KLIMCZAK C10
199 PQF Gabriel Janowski C8
200 Praska Giełda Spożywcza B7
201 PROECO POLSKA SP. Z O.O. C8
202 Projekt Żurawia Sp. z o.o. A9
203 Prokonsument C3
204 PROSTO Z POLA C25
205 Protasiewicz Tadeusz Protasiewicz C9
206 PRZEDSIEBIORSTWO PRODUKCYJNO UBOJOWE I HANDEL „BEKON” C25
207 Przegląd Gastronomiczny
208 Przegląd Piekarski i Cukierniczy
209 Przemysł Fermentacyjny i Owocowo-Warzywny
210 Przemysł Spożywczy
211 PRZETWÓRSTWO MIĘSNE ZBIGNIEW BORKOWSKI C25
212 Przetwórstwo owoców i warzyw DROS C10
213 Radgonske Gorice B81
214 Ready PR
215 RELIQUE CAFFEE A5
216 Restaurant Week
217 Roan Hurtownia opakowań B53d
218 RONIC – Szkoła Dobrego Smaku Sp. z o.o. B53
219 Royal Tokaji C7
220 Royalsekt Zrt. C7
221 Runo Sp. z o.o. C9
222 Ryba Žilina, spol. s.r.o. B84
223 S.C 1000 de Chipuri Wine Bar S.R.L B70
224 S.C Transylvania Brew S.R.L B72
225 SAJSAD Jan Skibicki C9
226 SC Cotnari SA B68
227 Scandic Food B35
228 Senické a skalické pekárne a. s. Vilija B84
229 SERABIO Arkadiusz Bartczak C8
230 SERY CIECISZEWSKIE KAMIL ŚWIDERSKI C25
231 SIGMA-NOT
232 Silex A24/ C17
233 SM Baranowo B83
234 SM Biała Podlaska B83
235 SM Białystok B83
236 SM Bielsk Podlaski B83
237 SM Chrzanów B83
238 SM Kluczbork B83
239 SM Kościan B83
240 SM Lubawa B83
241 SM Łaszczów B83
242 SM Sanok B83
243 SM Tomaszów Lubelski B83
244 SM Toruń B83
245 SM Wolsztyn B83
246 SM Wyszków B83
247 SMAK NATURY B19/ C11
248 Smaki i Aromaty Anna Langowska C25
249 Smarten C2
250 Smoker C19
251 Snack Garden C7
252 SOTI Natural Sp. z o.o. B5
253 ST. NICOLAUS B84
254 Stewiarnia Sp. z o.o. B20
255 Stoczek Natura Sp. z o.o. B7
256 Stowarzyszenia Sady Grójeckie A1c
257 Stowarzyszenie Polskich Dystrybutorów Owoców i Warzyw „UNIA OWOCOWA” B12a
258 Stowarzyszenie Producentów Owoców i Warzyw w Ujanowicach A1p
259 STOWARZYSZENIE REGIONALNYCH BROWARÓW POLSKICH z siedzibą w Olsztynie
260 SWEET BRANDS Sp. z o. o. C25
261 Syta Panna- Beata Prejs-Siergiejewicz C9
262 Szicsek Pálinkafőzde Kft. C7
263 Tadmix A24/ C17
264 TARCZYŃSKI A11
265 The Chamber of Commerce and Industry Slovenia (CCIS) B81
266 Time Taste A16
267 U Hiszpana B89
268 Unifruits Sp z o.o. B28
269 Univer Product Plc. C7
270 Urząd Marszałkowski MAZOVIA C25
271 Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego B82
272 Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego C10
273 Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego „Wrota Podlasia” C9
274 VICTOR A24/ C17
275 Victoria Cymes B15F
276 Vilija – Senické a skalické pekárne a.s. B84
277 Vinakras B81
278 VINARTE S.A. B67
279 Vip Service Sp. z o.o. „Winny Bułgar” B77
280 Warszawski Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy S.A. – BRONISZE B11
281 Wasąg B15a
282 WAYT4IT B23
283 Wiatrowy Sad Grażyna Wiatr B1/ C10
284 Winnica Avra B60
285 Winnica Janowice B63
286 Winnica Modła B58
287 Winnica nad Jarem B61
288 Winnica Sandomierska B60
289 Winnica Terra B60
290 Wody Mineralne OSTROMECKO B2
291 Wojewódzki Związek Pszczelarzy C10
292 Wszystkie Przyprawy Świata PPHU Karina Zimna A26a
293 Wydawnictwo Purana B53a
294 Wydział Nauk o Żywności SGGW C14
295 Wyroby Mięsne – Regionalne Małgorzata Kwiatkowska C25
296 Wyroby z Indyka Jerzy Stasiakiewicz A14
297 ZM Zbyszko A8
298 Związek Sadowników Rzeczpospolitej Polskiej B47
299 Żywność Ekologiczna Bio Food Sp z o.o. B31

Newsletter Ptak Warsaw Expo

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PTAK S.A. moich danych osobowych w celach marketingowych.

FreshMail.pl