Rejestracja na debatę 1 2018-05-18T15:17:01+00:00

Rejestracja na Prezentację „Pomiędzy Facebookiem a liderami opinii” w dniu 24 maja 2018 w godzinach 14.00 – 15.00 w sali konferencyjnej nr 1.

Stanowisko w firmie

Administratorem Danych jest PTAK WARSAW EXPO Sp. z o.o. (Al. Katowicka 62, 05-830 Nadarzyn). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu umożliwienia uczestnictwa w wydarzeniu, a także w celach wskazanych w treści wyrażonych zgód. Dane nie będą udostępniane innym odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Podanie danych oznaczonych jako obligatoryjne jest dobrowolne, jednakże niezbędne dla umożliwienia uczestnictwa w wydarzeniu. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Please wait...

Jak skutecznie zadbać o wizerunek marki, jednocześnie wspierając jej sprzedaż?

Kto dzisiaj wpływa na postawy i myśli konsumenta?

Które ścieżki wybrać, aby skutecznie dotrzeć do konsumenta? Na te pytania odpowie Emilia Hahn – założyciel i Dyrektor Zarządzający Michael Bridge Communication. Posiada 20 lat doświadczenia w projektowaniu i realizacji kampanii komunikacyjnych dla największych międzynarodowych korporacji i najbardziej znanych produktów. Karierę rozpoczęła w Whirlpool Corporation, gdzie pracowała przez 7 lat. Kolejne 10 lat pracowała dla jednej z największych agencji PR na polskim rynku, gdzie jako Account Director odpowiadała m.in. za wprowadzanie na polski rynek nowych marek i produktów. Jest współautorką kampanii „Tiger jest tylko jeden”, która została uznana przez branżę Public Relations za najlepszą kampanię dekady na polskim rynku, a wcześniej w 2011 roku otrzymała Złotego Spinacza za najlepszą komunikację kryzysową, przyznawanego przez Polski Związek Public Relations. Emilia Hahn jest również współautorką strategii wprowadzenia na polski rynek marki PolskiBus.com (dla Souter Investments), nominowanej przez Polski Związek Public Relations do nagrody „Najbardziej efektywnej kampanii PR” w 2012 roku.

Zapraszamy wszystkich przedsiębiorców na konferencję „Pomiędzy Facebook’em, a liderami opinii. Dowiedz się jak skutecznie zadbać o wizerunek marki, jednocześnie wspierając jej sprzedaż”, tylko w czwartek 24 maja o godzinie 14:00 w Ptak Warsaw Expo.