Program wydarzeń

Program wydarzeń 2017-05-22T10:29:21+00:00
WYDARZENIA NA SCENIE:

  • godz. 11.30 – 12.10 – Pokazy kuchni meksykańskiej
  • godz. 12.20 – 13.20 – Pokazy Kulinarne regionu Lubelszczyzny
  • godz. 13.30 – 14.00 – Występy zespołów ludowych
  • godz. 15.00 – 16.15 – Uroczyste otwarcie targów- goście specjalni – Ministrowie Rolnictwa Grupy Wyszehradzkiej V4+3

 

SEMINARIA:

CATERING MAŁY I DUŻY– wykłady skierowane są do osób odpowiedzialnych za rozwój cateringu:

 

godz. 11.30 – 12.15
Catering – potrzeba redefinicji, szanse rozwoju na rynku żywności.
dr inż. Karol Krajewski
Krajowa Rada Gastronomii i Cateringu

 

godz. 12.30 – 13.15
Rynek usług cateringowych w Polsce i Europie – dynamika, struktura, kierunki zmian.
dr inż. Agnieszka Tul-Krzyszczuk
Zakład Zarządzania w Gastronomii i Hotelarstwie
Wydział Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji
Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

Sala konferencyjna KRIR
godz. 14.00 – 17.00
Posiedzenie Przewodniczących Izb Rolno-Spożywczych Państw Grupy V4 oraz Bułgarii, Rumunii i Słowenii

 

150-lecie Kół Gospodyń Wiejskich
godz. 11.00 – 17.30
– prezentacja i degustacje produktów wpisanych na listę produktów tradycyjnych i lokalnych Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, przygotowanych przez Koła Gospodyń Wiejskich

 

STREFA KONKURSÓW
godz. 11.00 – 15.00

Pokaz kulinarny  Gospodyń Domowych – Najsmaczniejsze w moim domu – organizowany przez OSSKiC;

 

Akademia Kelnerska Grzegorza Górnika:
– VI MISTRZOSTWA POLSKI HYDROSOMMELIERÓW – ,,SOMMELIER ROKU 2017” -mistrzostwa składają się z części teoretycznej – test oraz części praktycznej – ślepa degustacja wód mineralnych i źródlanych;

 

STREFA GRILLOWANIA

– pokazy kulinarne, degustacje, konkurs w grillowaniu i wędzeniu – Polska Ekologia i Firma Smoker, muzyka –  zespół Babsztyl

STREFA BIOżywności

–  degustacje dań przygotowanych na bazie żywności BIO – POLSKA EKOLOGIA

STREFA POKAZÓW KULINARNYCH IGT

– pokazy i degustacje dań kulinarnych,  kawy i innych napojów

STREFA SPOTKAŃ Z AUTOREM :

 

godz. 11.30 – 17.00

Spotkanie z Igą Sarzyńską – promocja książki „Moje Cztery Pory Roku”.

Strefa Edukacyjna
godz. 11.30 – 17.15

1 –  Produkcja i wędzenie kiełbasy – jak pozbyć się związków smolistych podczas wędzenia tradycyjnego  – firma SMOKER

2 – Dekoracje cukiernicze na bazie lukru – Blogerka  cukiernicza – BEATA PRUSAK

3 – Mała gastronomia to takie proste –  firma SILEX

4 – Rola tłuszczów w diecie  – ich wartość odżywcza i zdrowotna – Polskie Stowarzyszenie Producentów Oleju

 

Spotkania z Mistrzem – spotkania ze znanymi szefami kuchni, którzy opowiedzą o możliwościach odniesienia sukcesu w gastronomii:

godz. 11.30 – 12.15

Joseph Seeletso / potrawy wegetariańskie/vegetarian cooking

 godz. 12.30 – 14.00

 Kucharze z Klubu Szefów Kuchni  wezmą udział w panelu dyskusyjnym  na temat branży HORECA –   spotkania prowadzi Jacek Krawczyk firma SMARTEN

godz. 14.30 – 17.15

Paweł ZIELIŃSKI – RESTAURACJA POD GIGANTAMI / Akademia Kulinarna Mariusza Nowickiego / OSSKiC

 

STREFA  POKAZÓW i WARSZTATÓW

Kuchnia polska w międzynarodowym wydaniu – pokazy i warsztaty kulinarne zaprezentują czołowi polscy szefowie kuchni z Klubu Szefów Kuchni

 

 

 Strefa Pokazów Kawowych

 godz. 11.00 do 12.00  i  godz. 15.00 do 16.00   

– Warszaty  „  La Marzocco Latte Art’’ –  poprowadzi: Agata Raczkowska

Wychodząc naprzeciw wszystkim, pokażemy jak zaskoczyć gości i przyrządzić spersonalizowaną kawę. Uczestnicy dowiedzą się jak odpowiednio spienić mleko i zapoznają się z technikami latte art: free pour i etching. 

godz. 13.00 do 14.00   

– Warsztaty w parzeniu kawy metodami alternatywnymi –  „ Laboratorium Kawy – czyli jak w prosty sposób przygotować dobrą kawę” –  poprowadzi:  Paweł Trzciński

Co jest niezbędne do przygotowania kawy w domu, jak wybrać kawę, znaczenie młynka i świeżego mielenia, wybór urządzenia i swobodne użytkowanie, technika przyrządzania, podstawowe elementy sensoryczne. 

STREFA ALKOHOLI 

 Seminaria  Magazynu Wino

godz. 12:00 – Polskie wino – siła różnorodności

Degustacja win od czołowych polskich producentów i prezentacja projektu pierwszego profesjonalnego przewodnika po winach, winnicach, regionach enoturystycznych i miejscach przyjaznych winu w Polsce.

prowadzenie: Tomasz Prange-Barczyński, redaktor naczelny Magazynu Wino

 

WYDARZENIA NA SCENIE:

  • godz. 10.30 – 11.30 –  Jagnięcina – pyszna i zdrowa – firma JANEX
  • godz. 11.45 – 12.30 – Oswajamy kuchnię syberyjską   – Andrzej BRYK – HOTEL MARRIOTT RENAISSANCE  /Akademia Kulinarna Mariusza Nowickiego / OSSKiC
  • godz. 12.45 – 13.30 – Gęś luzowana na kilka sposobów – Paweł Sulski, Krystyna Ziejewska – Gęsia Chata
  • godz. 13.45 – 14.15 –  Występy zespołów ludowych
  • godz. 14.30 – 16.00  – Laur Marszałka Województwa Mazowieckiego – Marszałek wręcza nagrody dla laureatów  konkursu;
  • godz. 18.00 – 22.00 – Wieczór Wystawców – w tym wręczanie nagród  dla wystawców oraz koncert zespołu Babsztyl

SEMINARIA:

RESTAURACJA I HOTEL W ZGODZIE Z REGIONEM – wykłady skierowane do osób zarządzających gastronomią w  restauracjach  i hotelach:

 

godz. 10.30 – 11.15

W jaki sposób dostosować menu restauracji by było spójne z istniejącymi w danym rejonie szlakami kulinarnymi.

dr hab. inż. Ewa Czarniecka-Skubina
Zakład Technologii Gastronomicznej
Wydział Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji
Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

 

godz. 11.30 – 12.15

Marketingowa koncepcja produktu regionalnego.

dr hab. Maria Jeznach

Zakład Badań Konsumpcji

Wydział Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

 

150-lecie Kół Gospodyń Wiejskich
godz. 10.00 – 17.00
– prezentacja i degustacje produktów wpisanych na listę produktów tradycyjnych i lokalnych Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, przygotowanych przez Koła Gospodyń Wiejskich

 

STREFA KONKURSÓW
godz. 10.00 – 15.00

Konkurs kulinarny  JOSEPHA SEELETSO „OD OKAWANGO PO BAŁTYK” organizowany przez firmę Ready PR  – Celem przedsięwzięcia jest wyłonienie wybitnych talentów kulinarnych wśród kucharzy pracujących  w restauracjach i hotelach w Polsce;

 

Akademia Kelnerska Grzegorza Górnika:

– X MISTRZOSTWA POLSKI KELNERÓW – JUNIOR WAITER 2017, ,,SERWIS SYNCHRONICZNY” –  to wyjątkowe pokazy sztuki kelnerskiej w wykonaniu cztero- osobowych zespołów kelnerskich;

 

STREFA GRILLOWANIA

– pokazy kulinarne, degustacje, konkurs w grillowaniu i wędzeniu – Polska Ekologia i Firma Smoker, muzyka –  zespół Babsztyl

STREFA BIOżywności

–  degustacje dań przygotowanych na bazie żywności BIO – POLSKA EKOLOGIA

STREFA POKAZÓW KULINARNYCH IGT
– pokazy i degustacje dań kulinarnych, kawy i innych napojów

STREFA SPOTKAŃ Z AUTOREM

godz. 10.30 – 16.00

Spotkanie z Grażyną Uścińską – promocja książki  kulinarnej – „Zdrowie w smaku”

Strefa Edukacyjna
godz. 10.30 – 16.15

1 –  Produkcja i wędzenie kiełbasy – jak pozbyć się związków smolistych podczas wędzenia tradycyjnego  – firma SMOKER

2 – Dekoracje cukiernicze na bazie lukru – Blogerka  cukiernicza – BEATA PRUSAK

3 – Mała gastronomia to takie proste –  firma SILEX

4 – Rola tłuszczów w diecie  – ich wartość odżywcza i zdrowotna – Polskie Stowarzyszenie Producentów Oleju

 

Spotkania z Mistrzem – spotkania ze znanymi szefami kuchni, którzy opowiedzą o możliwościach odniesienia sukcesu w gastronomii:

 godz. 10.30 – 11.15

Od baristy do własnej firmy  – Marcin Michalik – Firma Colours of coffee

godz. 11.30 – 13.00

Kucharze z Klubu Szefów Kuchni  wezmą udział w panelu dyskusyjnym  na temat branży HORECA –   spotkania prowadzi Jacek Krawczyk firma SMARTEN

godz. 13.30 -16.15 

 Andrzej BRYK – HOTEL MARRIOTT RENAISSANCE / Akademia Kulinarna Mariusza Nowickiego / OSSKiC

 

STREFA  POKAZÓW i WARSZTATÓW

 

Kuchnia polska w międzynarodowym wydaniu – pokazy i warsztaty kulinarne zaprezentują czołowi polscy szefowie kuchni z Klubu Szefów Kuchni

  Strefa Pokazów Kawowych

  godz. 11.00 do 12.00  i  godz. 15.00 do 16.00   

– Warszaty  „  La Marzocco Latte Art’’ –  poprowadzi: Agata Raczkowska

Wychodząc naprzeciw wszystkim, pokażemy jak zaskoczyć gości i przyrządzić spersonalizowaną kawę. Uczestnicy dowiedzą się jak odpowiednio spienić mleko i zapoznają się z technikami latte art: free pour i etching. 

godz. 13.00 do 14.00   

– Warsztaty w parzeniu kawy metodami alternatywnymi –  „ Laboratorium Kawy – czyli jak w prosty sposób przygotować dobrą kawę” –  poprowadzi:  Paweł Trzciński

Co jest niezbędne do przygotowania kawy w domu, jak wybrać kawę, znaczenie młynka i świeżego mielenia, wybór urządzenia i swobodne użytkowanie, technika przyrządzania, podstawowe elementy sensoryczne. 

STREFA ALKOHOLI 

Seminaria  Magazynu Wino

godz. 12:00 – Wino na lato – trendy i czysta przyjemność

Przedpremierowa degustacja najlepszych win z panelu Magazynu Wino „Morskie wina na lato”. Co, z jakimi potrawami i dlaczego warto pić w czasie sezonu letniego.

prowadzenie: Łukasz Ostrowski, sekretarz paneli degustacyjnych Magazynu Wino

godz. 14:30  –  Wina Izraelskie – Oktan Energy, prelegent: Pan Marek Gałaj

 

godz. 12.00 – 16.00 – Piknik Zbożowy – sfinansowany z Funduszu Promocji Ziarna Zbóż i Przetworów Zbożowych – organizowany przez  Krajową  Radę Izb Rolniczych

WYDARZENIA NA SCENIE:

  • godz. 10.00 – 10.50 – GWIAZDA – Joseph SEELETSO –  Kuchnia Afrykańska – Sahara, Połączenie jedzenia z winem
  • godz. 11.00 – 11.30 – GWIAZDA – Spotkanie z Ewą Wachowicz
  • godz. 11.35 – 12.50 – GWIAZDA – Pascal Brodnicki – Zdrowe gotowanie.
  • godz. 13.00 – 13.30 – Wręczanie certyfikatów „Jakość i Tradycja” – Polska Izba Produktu Regionalnego i Lokalnego –
  • godz. 13.35 – 15.00 –  „Kuchnia Kreolska południowych stanów USA” –  Piotr Kraśkiewicz – Hotel DoubleTree by Hilton / OSSKiC /

 

SEMINARIA:

ODPOWIEDZIALNE ŻYWIENIE RODZINY – wykłady przeznaczone dla rodziców:

 

godz. 11.00 – 11.45

Żywienie dzieci i młodzieży – podstawą ich rozwoju  – najnowsze zalecenia.

dr inż. Marta Jeruszka-Bielak,

Katedra Żywienia Człowieka

Wydział Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

 

godz. 12.00 – 12.45

Młode kobiety – odżywianie zamiast odchudzania – fakty i mity.

dr n. o zdrowiu Regina Wierzejska

pracownik naukowy Instytutu Żywności i Żywienia w Warszawie

Wykładowca akademicki w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Skierniewicach

 

 

150-lecie Kół Gospodyń Wiejskich
godz. 10.00 – 15.00
– prezentacja i degustacje produktów wpisanych na listę produktów tradycyjnych i lokalnych Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, przygotowanych przez Koła Gospodyń Wiejskich

 

STREFA KONKURSÓW

Konkurs kulinarny dla dzieci w wieku 8 – 12 lat  –   ,,Moje najpyszniejsze ”   –  organizowany przez OSSKiC;

 

 

Akademia Kelnerska Grzegorza Górnika:​​

 

– DORATO – MISTRZOSTWA KELNERÓW W OTWIERANIU WINA MUSUJĄCEGO BYLE CZYM – jest to konkurs kelnerski polegający na otwieraniu wina musującego: Styl klasyczny – Szablowanie ( otwieranie szablą), Styl wolny – Byle czym (inwencja i pomysłowość personalna uczestników); 3 czerwca 2017; wyłącznie dla osób pełnoletnich;

 

– ,,SZAMPANIADA  AKADEMII KELNERSKIEJ ”- DORATO 2017 – otwieranie wina musującego jednocześnie przez 200 kelnerów, połączone z biciem rekordu na 25 rocznicę marki ,,DORATO”; 3 czerwca 2017; wyłącznie dla osób  pełnoletnich;

 

 

STREFA GRILLOWANIA

– pokazy kulinarne, degustacje, konkurs w grillowaniu i wędzeniu – Polska Ekologia i Firma Smoker, muzyka –  zespół Babsztyl

STREFA BIOżywności

–  degustacje dań przygotowanych na bazie żywności BIO – POLSKA EKOLOGIA

STREFA POKAZÓW KULINARNYCH igt

– pokazy i degustacje dań kulinarnych, kawy i innych napojów

 

STREFA SPOTKAŃ Z AUTOREM

godz. 12.00-16.00

promocja książek Ewy Wachowicz

 

Strefa Edukacyjna
godz. 10.30 – 17.15

1 –  Produkcja i wędzenie kiełbasy – jak pozbyć się związków smolistych podczas wędzenia tradycyjnego  – firma SMOKER

2 – Dekoracje cukiernicze na bazie lukru – Blogerka  cukiernicza – BEATA PRUSAK

3 – Mała gastronomia to takie proste –  firma SILEX

4 – Rola tłuszczów w diecie  – ich wartość odżywcza i zdrowotna – Polskie Stowarzyszenie Producentów Oleju

 

Spotkania z Mistrzem – spotkania ze znanymi szefami kuchni, którzy opowiedzą o możliwościach odniesienia sukcesu w gastronomii:

godz. 10.30 – 11.15

Zdrowe śniadania / healthy breakfasts / Joseph Seeletso

godz. 11.30 -13.15

Piotr KRAŚKIEWICZ – Hotel DoubleTree by Hilton

godz. 13.30 – 15.00

Kucharze z Klubu Szefów Kuchni  wezmą udział w panelu dyskusyjnym  na temat branży HORECA –   spotkania prowadzi Jacek Krawczyk firma SMARTEN

 

STREFA  POKAZÓW i WARSZTATÓW

Kuchnia polska w międzynarodowym wydaniu – pokazy i warsztaty kulinarne zaprezentują czołowi polscy szefowie kuchni z Klubu Szefów Kuchni

 


Strefa Pokazów Kawowych

 

 godz. 11.00 do 12.00

– Warszaty  „  La Marzocco Latte Art’’ –  poprowadzi: Agata Raczkowska

Wychodząc naprzeciw wszystkim, pokażemy jak zaskoczyć gości i przyrządzić spersonalizowaną kawę. Uczestnicy dowiedzą się jak odpowiednio spienić mleko i zapoznają się z technikami latte art: free pour i etching. 

godz. 13.00 do 14.00   

– Warsztaty w parzeniu kawy metodami alternatywnymi –  „ Laboratorium Kawy – czyli jak w prosty sposób przygotować dobrą kawę” –  poprowadzi:  Paweł Trzciński

Co jest niezbędne do przygotowania kawy w domu, jak wybrać kawę, znaczenie młynka i świeżego mielenia, wybór urządzenia i swobodne użytkowanie, technika przyrządzania, podstawowe elementy sensoryczne. 

 

STREFA ALKOHOLI 

Seminaria  Magazynu Wino

godz. 11:00 – Wina Portugalii

Degustacja najlepszych win portugalskich połączona z prezentacją nowego wydawnictwa Magazynu Wino, przewodnika „Wina Portugalii”.

prowadzenie: Tomasz Prange-Barczyński, redaktor naczelny Magazynu Wino

Newsletter Ptak Warsaw Expo

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PTAK S.A. moich danych osobowych w celach marketingowych.

FreshMail.pl