Dla szkół

Dla szkół 2017-05-16T08:50:45+00:00

Szanowni Państwo,

Zapraszamy  Państwa do odwiedzenia Międzynarodowych Targów Żywności   Warsaw Food Expo 2017, w terminie 01-03.06. 2017 r. w Centrum Targowo-Kongresowym PTAK Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą.

Podczas targów organizujemy specjalną Strefę Edukacyjną, która  jest skierowana do uczniów oraz nauczycieli szkół gastronomicznych, hotelarskich, spożywczych. Chcemy, aby uczniowie byli uczestnikami kilku warsztatów tematycznych oraz mogli  zwiedzać targi, a także wziąć udział  w  imprezach  towarzyszących targom. Pozwoli to na optymalne wykorzystanie czasu i  wyniesienie z pobytu jak najwięcej wartości i wiedzy.

Proszę zaznaczyć w tabelkach (są do pobrania)  wykłady i spotkania, w których weźmiecie Państwo udział. Tabelki wraz ze zgłoszeniem proszę przesłać na adres mail: edukacja@warsawexpo.eu.

Zwiedzanie ekspozycji targowej będzie możliwe dla uczniów tylko pod opieką wychowawców, każda 20-osobowa grupa uczniów musi być pod opieką przynajmniej  1 nauczyciela.

Chcemy umożliwić uczniom dostęp do aktualnych informacji na temat żywności i  jej znaczenia w żywieniu ludzi, do spotkań z mistrzami kulinarnymi, a także zapoznać z aktualnymi trendami w branży. Mamy nadzieję, że w przyszłości będą chcieli nas odwiedzać już jako osoby, które pracują w zawodowo i śledzą nowości na rynku.

Podczas targów Warsaw Food Expo 2017 zaprezentują się  firmy z ofertą produktów spożywczych, będą to zarówno producenci jak i dystrybutorzy żywności z takich branż jak mięsna, owocowo-warzywna, piekarsko-cukiernicza, mleczarska, napojów.

Będzie też  okazja do sprawdzenia ofert z wybranych regionów z Polski, a także zagranicznych.

Odbędą się liczne pokazy, konkursy i warsztaty kulinarne. Nasze targi to też okazja, by zapoznać sie z ofertą najlepszej uczelni rolniczej w Polsce – Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

Zachęcamy do skorzystania z lekcji na targach, spotkań z mistrzami, seminariów , które zostały przygotowane specjalnie dla uczniów i nauczycieli.

UWAGA!!! Uczniowie nie będą mieli wstępu do STREFY ALKOHOLI.

Kontakt i informacja: Anna Antczak, tel. 513 977 713 , mail: edukacja@warsawexpo.eu

Materiały do pobrania

Formularz zgłoszeniowy
Pokazy i lekcje